Školní družina 2024/2025

Informace k provozu školní družiny.

Provoz školní družiny bude zahájen v úterý 3.9.2024.

Provoz školní jídelny bude zahájen v úterý 3.9.2024.

Provozní doba ŠD

Ranní školní družina 6.30 – 7.30 h.

Odpolední školní družina 11.25 – 16.00 h.

Oddělení školní družiny

I. oddělení  – III., IV. a V. ročník (učebna III. ročníku) – vychovatelka Marie Labajová (tel: 773 661 411)

II. oddělení – Přípravná třída, II. ročník (učebna Přípravné třídy v přízemí) – vychovatelka Ivana Černošová (tel: 727 966 340)

III. oddělení – I. ročník (učebna I. ročníku v přízemí) – vychovatelka Anežka Zajícová (tel: 728 043 165)

Seznam věcí potřebných do školní družiny:

• přezůvky na obědy
  • pláštěnka – žáci si ji nechávají v šatně v plátěném pytlíku (z bezpečnostních důvodů nedávejte svým dětem deštníky)
  • deníček na omluvenky děti dostanou ve školní družině

Upozornění rodičům!

Předem známou nepřítomnost žáka, následnou omluvu nepřítomnosti žáka v družině, odchylky docházky nebo pokud má jít žák ze školní družiny jinak či s jinou osobou, sdělí rodiče vychovatelce písemně do deníčku školní družiny. Na písemné omluvence bude uvedeno jméno, datum, doba odchodu či jiná změna a podpis zákonného zástupce. Formou SMS zprávy můžete dítě příslušné vychovatelce ŠD omluvit do 11.00 h.

Školní jídelna – přihlašování i odhlašování dětí si zajišťují sami zákonní zástupci.

Všechny informace dostanete také písemnou formou při zahájení školního roku v pondělí 2.9.2024.