Vojenský tábor srpen 2024

V termínu 5. – 9. 8. 2024 proběhl Vojenský letní tábor, kde se děti seznámily s tím, jak se chovat v přírodě, jak se v ní orientovat a na co si dát pozor. Rovněž si vyzkoušelz postavit přístřešek z čistě přírodních zdrojů. Dále se zaměřily na sportovní aktivity a hry, jejímž cílem bylo děti inspirovat a motivovat k pohybu a trávení času venku. Nechyběly ani vodní radovánky v horkých dnech završené vodní bitvou. Všechny aktivity děti dělaly v rámci týmů, kde byl tým Sokolů a Bezmozků a navzájem mezi sebou soutěžily a sbíraly body. Účelem rozdělení do týmů bylo naučit děti spolupracovat a ukázat jim, že každý je nadaný na něco jiného a dohromady můžou být tým, jenž překoná všechny překážky. V rámci tábora byl den s přespáním, kde si děti opékaly, hrály hry, nechyběla ani stezka odvahy a noční promítání filmů.